Ako funguje Parkzoneweb.com?

Spoločnosť Parkzoneweb.com spolupracuje so súkromnými vlastníkmi a prevádzkovatelmi parkovacích zariadení v celej Európe, aby zákazníkom umožnil porovnať a rezervovať si parkovanie online.
 

Kde nás môžete kontaktovať?

Môžete nás kontaktovať od 09:00 do 18:00 hod. (Stredoeurópsky čas) od pondelka do piatku prostredníctvom e-mailu parkzoneweb@parkzoneweb.com a my sa vám ozveme čo najskôr počas pracovných hodín.
 

Potrebujete zmeniť alebo zrušiť existujúcu rezerváciu?

Navštívte sekciu Upraviť objednávku na našej stránke.
Jednoducho zadajte svoje evidenčné číslo vozidla spolu s objednávacím kódom. Kód objednávky bude odoslaný na vašu e-mailovú adresu, keď ste urobili rezerváciu. V tejto sekcii môžete zmeniť dátum a čas príchodu alebo evidenčné číslo vozidla.
 

Ako získam potvrdenie o rezervácii?

Kópia potvrdenia o rezervácii sa odošle na vašu e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli počas procesu rezervácie parkovacieho miesta. Prekontrolujte tiež svoj spam box. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
 

Ako a kedy mám platiť?

V súčasnosti môžu klienti zaplatiť parkovacie poplatky len priamo na parkovisku. Väčšina našich parkovacích partnerov prijíma hotovosť alebo hlavné kreditné karty.Ak chcete zabrániť nepríjemnostiam, prečítajte si pred rezerváciou informácie o jednotlivých parkoviskách.Potvrdenia o rezervácii musíte predložiť zamestnancovi parkoviska a zaplatiť pri príchode na parkovisku.
 

Ako nájdem parkovisko?

Parkovacia adresa a kontaktné údaje budú uvedené vo vašom doklade o rezervácii,ktorý ste obdržali na email.
 

Ako často jazdí transport na letisko?

Doba a frekvencia kyvadlovej dopravy sa líšia podľa miest. Niektoré transfery prebiehajú v pravidelných intervaloch 24 hodín denne, zatiaľ čo iní môžu mať obmedzenejší počet prevádzkových hodín. Skontrolujte informácie na stránke jednotlivých parkovísk.
 

Čo sa stane po kliknutí na položku “Rezervovať”?

Po kliknutí na položku “Rezervovať”, buďte trpezliví. môže chvíľu trvať, kým bude vaša transakcia spracovaná. Po dokončení sa zobrazí doklad o rezervácii. Ďalšia kópia bude odoslaná na vašu e-mailovú adresu.
Váš doklad obsahuje všetky informácie, ktoré potrebujete na parkovanie, vrátane:
– Odletového letiska
– Názov parkoviska, adresa, telefónne číslo a smer
– Plánované dátumy a časy príchodu a návratu
– Parkovacia sadzba a odhadovaná celková cena,
– podrobné údaje o príchode a navigácii

Musíte predložiť kópiu potvrdenia o rezervácii v čase platby. Niektorí naši partneri na parkovanie potrebujú vytlačený doklad, zatiaľ čo iní prijímajú elektronický doklad v mobilnom telefóne.