Vianoce sú hneď za rohom

14.12.2018Vianoce sú hneď za rohom a nemohli by sme byť viac nadšený. Vianoce znamenajú tráviť kvalitný čas s rodinou a priateľmi, robiť spoločné aktivity v kruhu rodiny a piť varené víno a horúce  kakao. Medzi obľúbené aktivity Vianoc patria samotné dekorácie domu a nakupovanie darčekov pre rodinu.
 

Avšak nemusíte ísť von a kupovať všetky tie vkusné vianočné ozdoby a nakupovať drahé darčeky, môžete byť kreatívny a vystúpiť z radu a počas sviatkov vycestovať do zahraničia a zažiť a vidieť niečo nové pretože nové zážitky vám v pamäti zostanú navždy.
 

Zarezervujete si parkovanie pri letisku vopred aby ste sa vyhli nepríjemnostiam. Plánujete navštíviť rodinu v Londýne, Edinburgu alebo Dubline? Využite možnosti parkovania pri bratislavskom letisku: Parkovanie letisko- Galvaniho,Parkovanie letisko-Bulharska alebo parkovanie pri Hoteli Avion alebo Kryté parkovanie-Galvaniho
Alebo sa chystáte skôr letieť do teplejších destinácii z letiska v Budapešti, Viedni alebo Prahe?
Potom môžete pohodlne využiť služieb parkovania pri letisku v Airport Parking Center v Budašti alebo Arion Airport Hotel vo Viedni alebo Smile Parking v Prahe.
 
Akokoľvek sa rozhodnete, my sme tu pre vás a zarezervujete si parkovanie už dnes!!!