Parkovanie Smile Parking Praha- Kryté

už od 1,100.00  / týždeň

Smile Parking:

Je jedinečný parkovací projekt. Ktorý nemá v českom a európskom prostredí obdobia. K dispozícii pre Vás máme vonkajšie plochy i kryté garáže.

Splňujeme vysoké nároky na dôsledné zabezpečenie pre vaše vozidlá. 15 HD kamer, ktoré bezpečne pokryjú 97% parkovacích plôch. Plot s ostnatým drôtom je zaistený infračerveným bezpečnostným systémom proti narušeniu. Fyzická ostraha celý priestor neustále kontroluje počas 24 hodín a 7 dní v týždni.

Parkovanie s obsluhou je jedinečná služba priamo na letisku Václava Havla. Neztrácajte čas hľadaním parkovacieho miesta a prepravy na letisko. Zaparkujte priamo na letisku. A o ostatné sa postaráme my! Naviac navštívte turistické centrum INFINITY a salónik s možnosťou občerstvenia a internetu. Vaša auto prevezme skúsený vodič. A bezpečne ho prepraví na parkovisko blízko letiska. Pri príchode vás bude auto opäť čakať na letisku.

Všetky naše služby sú plne poistené až do výšky 3 000 000 Kč. Naviac ponúkame exkluzívne doplnkové služby. Starostlivosti o vozidlo ako vonkajšie umývanie, čistenie interiéru alebo tepovanie sedačiek.

Pripojte sa k nám

Dajte nám e-mail a zaistite si tie najčerstvejšie informácie a zľavy

    Odporúčané parkoviská

    Budapešť Car Parking- Kryté už od 10,400.00 HUF / týždeň

    Viac o parkovisku

    Parkovanie letisko BA-Galvaniho už od 50.00  / týždeň

    Viac o parkovisku